Prvi šolski dan – podružnična šola Begunje

Drage učenke, dragi učenci, spoštovani starši!

Bliža se prvi šolski dan in veselimo se vašega prihoda v šolo.

Šolsko leto se bo za vse učence pričelo v šoli po modelu B, v torek, 1. 9. 2020, kar pomeni, da bo pouk potekal v šoli z določenimi prilagoditvami in priporočili NIJZ.

Zato smo prvi šolski dan načrtovali nekoliko drugače kot v preteklih letih:

· učenci se pred šolo v Begunjah zberejo ob 8.20 in na označenih zbirnih mestih počakajo razredničarko (učenci vozači ob svojem prihodu pozvonijo na vhodu)
· v šolo lahko pridejo le zdravi učenci
· prvi šolski dan bo pouk trajal pet šolskih ur do 12.45 ure

Učenci od 2. do 5. razreda naj s seboj prinesejo copate in tudi vse šolske potrebščine.

Ta dan še ne bo organiziranega podaljšanega bivanja in kosila.

Sprejem za učence 1. razreda v Begunjah bo ob 10.00 uri. Za prvošolce je to poseben dan, zato zaključijo prej in odidejo v spremstvu staršev.

Prevoz učencev vozačev PŠ Begunje je organiziran zjutraj po sledečem urniku: ob 7.40 iz Zadnje vasi in prav tako po končanem pouku iz Begunj ob 13.10.