Pouk na daljavo za učence 6. do 9. razreda od 19. 10. do 23. 10. 2020

Zaradi poslabšanja epidemiološke situacije in preprečevanja prenosa okužb s SARS-CoV-2 se bo začasno, v tednu od 19. 10. 2020 do 23. 10. 2020, pouk na ravni cele države izvajal prilagojeno.

V skladu z okrožnico pristojnega ministrstva vas obveščamo, da bo pouk potekal:

– za 1. do 5. razred v šoli,
– za 6. do 9. razred na daljavo.

Učenci 6. do 9. razreda bodo v prihodnjem tednu avtomatično odjavljeni od šolske prehrane.

Glede na to, da je potrebno prenašanje virusa čim bolj zajeziti, vas vljudno naprošamo, da gredo učenci od 1. do 5. razreda, v kolikor je to le mogoče, po pouku čim prej domov. Žal ne moremo zagotoviti jutranjega varstva in podaljšanega bivanja, kjer ne bi prihajalo do mešanj skupin učencev.

Številke okužbe kažejo, da je stanje v zvezi s COVID resno. Ne glede na svoja osebna mnenja in principe smo vsi dolžni upoštevati priporočila NIJZ in odlok vlade ter skrbeti za svoje zdravje in zdravje drugih, kolikor je le mogoče. Zato je v šoli nošenje mask izven učilnice obvezno.

O podrobnejših informacijah glede organizacije na ravni šole boste obveščeni v prihodnjih dneh.

Ostanite zdravi.

Emilija Kavčič, ravnateljica