Spoštovani starši,

ponovno smo se znašli v situaciji izvajanja pouka na daljavo. Zaenkrat se učenci in zaposleni uspešno izogibamo okužbi s korona virusom in upam, da tako tudi ostane.

V tednu od 19. 10. 2020 do 23. 10. 2020 se pouk za učence 6. do 9. razreda izvaja na daljavo, za 1. do 5. razred pa v šoli.

S ponedeljkom, 19. oktobra 2020, se ukinja izvajanje:
– interesnih dejavnosti, kjer prihaja do združevanja otrok različnih oddelkov,
– praktičnega dela prometne vzgoje za kolesarski izpit,
– dejavnosti za učence in učenke v zaprtih šolskih športnih objektih, ki niso del vzgojno-izobraževalnega zavoda in jih izvajajo zunanji izvajalci; dovoljeno je le izvajanje športnih tekmovanj ter treningov registriranih športnikov v starostnih kategorijah ‘mlajši člani’ in ‘člani’, vključenih v športne klube.

Še vedno se upoštevajo vsa navodila in priporočila, o katerih smo že obveščali preko šolske spletne strani.

O vseh nadaljnjih informacijah in ukrepih vas bomo obveščali preko šolske spletne strani.

Lepo vas pozdravljamo.

Emilija Kavčič, ravnateljica