Šolski prevozi

Prevozi učencev v šolo in domov so usklajeni z začetkom in koncem pouka ter z možnostjo prejemanja kosila. Za učence matične šole je organizirano varstvo vozačev, ki traja od konca pouka do odhoda avtobusa. Varstvo vozačev je organizirano tudi za učence 3. triletja.

Učenci podružnične šole prihajajo in odhajajo z avtobusne postaje Begunje.

Matična šola
Za učence, ki v matično šolo prihajajo iz vasi Mlaka, Zadnja vas, Srednja vas, Slatna in Begunje, je odhod avtobusa iz Zadnje vasi ob 7.40, iz Begunj ob 7.50, iz Zapuž ob 7.55. Prihod avtobusa v Lesce pred matično šolo je ob 8.05.

Za učence, ki v matično šolo prihajajo iz Studenčic in Hraš, je odhod avtobusa iz Studenčic ob 8.05.

Po koncu pouka izpred šole odpelje avtobus (Lesce–Begunje–Zadnja vas) ob 13.10 in 14.10. Učence bo avtobus skozi Hraše v Studenčice odpeljal ob 13.20 in kombi ob 14.10 uri.

Predure

Iz Zadnje vasi odpelje avtobus v šolo ob 6.55, iz Begunj ob 7.05, iz Zapuž ob 7.08, iz Hlebc ob 7.09 ter kombi iz Studenčic ob 7.10 in iz Hraš ob 7.12

Podružnica Begunje

Za učence, ki obiskujejo pouk na podružnici v Begunjah iz naselij na relaciji Begunje–Zadnja vas, je odhod avtobusa iz Zadnje vasi zjutraj ob 7.40.
Popoldne odpelje avtobus učence domov z avtobusne postaje v Begunjah ob 13.17 in ob 14.16.
Prevoz s šolskim kombijem: za učence iz Dvorske vasi je zjutraj ob 7.55, popoldan ob 13.00; za učence iz Poljč pa zjutraj ob 8.05.