Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da je Vlada Republike Slovenije sprejela odločitev, da bo vzgojno-izobraževalno delo za učence od 1. do vključno 3. razreda od torka, 26. 1. 2021, potekalo v prostorih šole. Učenci od 4. do 9. razreda nadaljujejo s poukom na daljavo.

Pouk za 1. triado bo potekal v matičnih učilnica, tako se učenci iz različnih oddelkov ne bodo mešali med seboj. V šoli se bo izvajal redni pouk in neobvezni izbirni predmet angleščina v 1. razredu. Tudi individualna in dodatna skupinska pomoč se bosta izvajali v šoli ob upoštevanju vseh higienskih ukrepov.

Učenci naj se pred poukom zberejo pred šolo na označenih mestih. Razpored in ostale informacije vam bo posredovala razredničarka.

Nošenje mask je v šolskih prostorih obvezno: za učitelje ves čas, za učence izven matične učilnice.

Veseli smo, da se vračamo v šolo. Upamo, da se nam bodo v šoli kmalu pridružili tudi ostali učenci.

Ostanite zdravi.

Lepo vas pozdravljamo.