Že veste, na katero srednjo šolo se boste vpisali?

– O B V E S T I L O  Z A  U Č E N C E –

Dragi devetošolci, informativni dnevi so za vami, čas bo za odločitev, kam oddati prijavo!

Že veste, na katero srednjo šolo se boste vpisali?

Informativni dnevi so mimo. Upamo, da ste dobili odgovore na vprašanja Kam naprej?Katero srednjo šolo izbrati?Kateri poklic zasledovati?. Pred vami je pomembna odločitev, na kateri srednji šoli boste nadaljevali svoje izobraževanje.

V primeru, da na informativnih dneh niste mogli obiskati vseh šol, ki vas zanimajo, ali pa potrebujete še kakšno informacijo o srednješolskih programih, poklicih in dijaških domovih, vas vabimo, da obiščete portal slovenskesrednjesole.si. Portal je prostor, kjer bodoči dijaki s svojimi starši starši dobite aktualne, skoncentrirane in ažurne informacije ter predstavitve večine slovenskih srednjih šol, njihovih programov in možnosti štipendiranja.

V želji, da bi lahko čim lažje sprejeli odločitev, na kateri program se vpisati, vas vabimo k spremljanju vseh ažuriranih informacij na portalu slovenskesrednjesole.si.

Sledite vsem šolam tudi preko družbenih omrežij Portala:

Facebook: www.facebook.com/slovenskesrednjesole.si/
Instagram: www.instagram.com/slovenske_srednje_sole/