1. športni dan 2023

1. ŠPORTNI DAN

V torek, 26. 9. 2023, smo se na sončno jesensko jutro zbrali pred šolo. Tri skupine so se z avtobusi odpravile na izhodiščno točko pohodnih destinacij. Pohodniki so se vneto podali proti Kofcam, Golici in Stolu. Ena skupina se je na pohod podal kar izpred šole. Pot jih je vodila do koče na Taležu. Zadnja skupina pa se je odpravila v Radovljico na bazen, kjer so plavali in na zunanjem igrišču igrali igre z žogo. Pohodniki so brez večjih težav premagovali začrtano razdaljo in višinske metre. Na cilju smo si privoščili malico in topel čaj, potem pa smo se počasi in z varnim korakom vrnili v dolino. Tudi plavalcem je šlo dobro od rok in nog, saj so brez težav preplavali začrtane razdalje in opravili zadane naloge, na zunanjih igriščih pa pokazali vse svoje spretnosti z žogo. Vsi rahlo utrujeni so se nato peš odpravili nazaj proti šoli.

Vodja športnega dne, Luka Baloh