Šolsko tekmovanje iz matematike

Znani so uradni rezultati šolskega tekmovanje iz matematike. Na naši šoli je tekmovalo 155 učenk in učencev. Bronasto priznanje je prejelo 48 učenk in učencev:

1. razred: Kaja Železnjak Bulovec, Eliza Cilenšek, Andraž Čebulj, Vid Zarnik, Tin Šubic, Erazem Cilenšek, Nik Valant

2. razred: Meta Kavčič, Lili Frlic, Jošt Poštrak, Mila Fak, Lenart Jelenc, Enej Repovž Ptiček, Mija Kremenović, Patrik Lukša, Vid Veren, Zarja Čančer, Nace Rozmanič

3. razred: Marcel Janin Žebovec, Mark Ješe, Erik Rupar, Žan Brelih, Žiga Marenče, Avdulla Redžbećaj, Jošt Rupel

4. razred: Maj Meglič, Nik Žemlja, Nika Vehovec, Tinkara Lipovec

5. razred: Matic Fenz, Pia Repovž Ptiček, Ula Peljhan

6. razred: Rudi Gašperin, Adrijana Bukovica, Lara Cunk

7. razred: Lara Škrabelj, Neža Skodlar, Vita Žvan, Ema Justin, Mojca Sušnik Menart

8. razred: Maja Smajić, Nace Fenz, Lara Grm, Gaber Karničar

9. razred: Elsie Oklikah, Oskar Djekanović, Lovro Jazbec, Jaka Hribar

Na regijsko tekmovanje, ki bo potekalo v četrtek, 4. aprila 2024, v Bohinjski Bistrici, se je uvrstilo 9 učencev od 6. do 9. razreda, in sicer: Rudi Gašperin (6. a), Adrijana Bukovica (6. b), Lara Škrabelj (7. b), Neža Skodlar (7. a), Vita Žvan (7. a), Maja Smajić (8. b), Nace Fenz (8. a), Elsie Oklikah (9. b), Oskar Djekanović (9. a).

Vsem tekmovalcem iskreno čestitamo. Udeležencem regijskega tekmovanja želimo veliko uspeha!

Aktiv matematičark